Jak to funguje

PRACEVHOSPODE.EU je komunitní, pracovní portál, který se zaměřuje na zprostředkování zaměstnání v oborech GASTRONOMIE A HOTELNICTVÍ.

Na portále naleznete perspektivní a zároveň dobře placené nabídky pracovních míst na území celé ČR. Intuitivní systém našeho portálu Vám umožní velice jednoduše najít přesně to, co hledáte. Všechny nabídky práce jsou aktuální a denně přibývají desítky nových pracovních pozic a uchazečů o zaměstnání.

 

Vybírejte z TISÍCŮ PRACOVNÍCH NABÍDEK podle oboru, lokality a pracovního poměru v  nabídkách  přímých  zaměstnavatelů. Volná místa na pozice šéfkuchař/ka, sous chef, kuchař/ka, pizzař/ka, pastař/ka, cukrář/ka, číšník/servírka, barman/ka, barista/baristka, sommelier/ka, pomocná síla, manažer/ka, recepční, pokojská, hosteska.

Registrovaní zaměstnavatelé mají možnost vkládat volná pracovní místa a zároveň procházet profily registrovaných uchazečů
o zaměstnání, u kterých si mohou ověřit předchozí praxi, zkušenosti a reference. Registrace a vedení profilu zaměstnavatele je ZCELA ZDARMA. Zpoplatněná je pouze inzerce volných pracovních pozic.

Pro registrované zaměstanavatele a uchazeče o zaměstnání poskytujeme personálního poradenství a uplatňujeme individuální přístup ke každému klientovi.