Co je pracevhospode.cz a jaké pracovní pozice u nás naleznete?

Pracevhospode.eu je komunitní, pracovní portál, který se zaměřuje na zprostředkování zaměstnání v oborech gastronomie a hotelnictví. Naleznete zde pracovní pozice jako šéfkuchař / šéfkuchařka, sous chef, kuchař / kuchařka, pizzař / pizzařka, pastař / pastařka, cukrář / cukrářka, číšník / servírka, barman / barmanka, barista / baristka, sommelier / sommelierka, pomocná síla do kuchyně, manažer / manažerka, recepční, pokojská, hosteska atd.

 

PRO ZAMĚSTNAVATELE

 

Jak si mám založit účet?

Kliknutím na tlačítko Registrace v hlavičce stránky nebo na zelené tlačítko PŘIDAT ZAMĚSTNAVATELE pod sliderem s fotografiemi na úvodní stránce nebo zde.

 

Jak je to s placením?

Registrace a vedení profilu zaměstnavatele je ZCELA ZDARMA. Placené jsou pouze služby spojené s inzercí pracovních nabídek, které jsou zpoplatněné dle platného ceníku.

 

Jak vložím novou nabídku práce?

Zadání nabídky práce je velmi jednoduché. Zabere Vám to pouze několik málo minut. Po přihlášení kliknete na růžové tlačítko PŘIDAT NABÍDKU PRÁCE pod sliderem s fotografiemi na úvodní stránce. Připravený formulář Vás intuitivně provede celým procesem zadávání nové pracovní pozice a pohlídá, abyste při vyplňování neopomenuli žádné důležité informace. Chcete zadat inzerát? Pokračujte zde.

 

Mohu inzerci volného pracovního místa později upravovat?

Samozřejmě. Inzerát lze kdykoliv upravit. V případě doplnění, či upřesnění můžete v průběhu inzerce pracovní pozici libovolně editovat. Úprava inzerátu je bez poplatku. Ihned po uložení úpravy je inzerát v nové podobě zobrazen na našem portále.

 

Mohu zadat více pracovních nabídek do jednoho inzerátu?

Bohužel ne. Do každého inzerátu je možné zadat pouze jednu pracovní nabídku. Uchazeči o zaměstnání totiž novou práci hledají především podle názvu pozice a Vaše vícečetná nabídka by tak zbytečně zapadla a minula by se účinkem.

 

Na mou pracovní nabídku mi přichází málo odpovědí ze strany uchazečů. Co mám zlepšit?

Zkuste se na inzerát podívat znovu a s odstupem. Možná, že jste potencionální kandidáty nechtěně odradili přehnanými požadavky. Pokud ano, pokuste se inzerát upravit. Více odpovědí na inzerci získáte například uvedením výše platu a pracovní doby. Zkontrolujte požadavky na uchazeče. Pokud jsou příliš vysoké, snažte se je alespoň trochu snížit.

 

Kdy se moje pracovní nabídka na vašem pracovním portále zobrazí?

Ihned poté co obdržíme platbu za Vámi objednanou inzerci (může to trvat až 3 dny).

 

Mohu svou pracovní nabídku nějak zvýhodnit nebo odlišit od ostatních?

Ano! Zvýraznit lze všechny druhy pracovních nabídek pomocí tzv. TOPování. Tato příplatková služba zobrazí Vámi nabízenou pracovní pozici na předních místech výpisu všech pracovních nabídek. Tuto doplňkovou službu můžete aktivovat při samotném vkládání pracovní nabídky nebo dodatečně.

 

Jakým způsobem obdržím odpověď na mou pracovní nabídku?

Potencionální uchazeči o zaměstnání Vás mohou kontaktovat pomocí interních zpráv přímo v uživatelském prostředí na pracevhospode.eu.

 

Co se stane, když pracovní pozici obsadím dříve, než do kdy mám zaplacené zobrazování inzerce?

Pokud pracovní místo obsadíte dříve, můžete zobrazování inzerátu kdykoliv zastavit.

 

Mám ještě plno dalších otázek.

Rádi vám na každou z nich odpovíme. Napište nám.


 

PRO UCHAZEČE

 

V čem se pracevhospode.eu liší od ostatních pracovních portálů?

Na rozdíl od standardních pracovních portálů u nás nemusíte složitě filtrovat nabídky práce, které Vás nezajímají. Jsme oborový portál z prostředí gastronomie a hotelnictví, proto u nás najdete pouze takové pracovní nabídky, které opravdu hledáte.

 

Jak si mám založit účet?

Kliknutím na tlačítko Registrace v hlavičce stránky nebo na modré tlačítko PŘIDAT NOVÉHO UCHAZEČE pod sliderem s fotografiemi na úvodní stránce nebo zde.

 

Jak je to s placením?

Registrace a vedení profilu uchazeče o zaměstnání je ZCELA ZDARMA.

 

Mám ještě plno dalších otázek.

Rádi vám na každou z nich odpovíme. Napište nám.